KONTAKT

PIXELView Paweł Kuroń
ul. Limanowskiego 6 lok. 3
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6292328778
REGON: 365190928

tel. 570 190 910
tel. 32 739 04 39

e-mail: biuro@printpress.pl

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - NISKA CENA


Dlaczego oferta drukarni PrintPress jest tak atrakcyjna ?


Na niską cenę przy zachowaniu najwyższej jakości materiałów składa się wiele czynników. Z całą pewnością jednym z najważniejszych czynników jest bardzo nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu w porównaniu z innymi drukarniami które nie inwestowały w ciągu lat w rozwój firmy możemy zdecydowanie obniżyć koszty produkcji. Dzięki temu oferujemy tanie wizytówki oraz tanie ulotki ale też różnego rodzaju inne materiały reklamowe w bezkonkurencyjnych cenach.

Kolejnym sprzyjającym aspektem są doświadczeni i odpowiedzialni pracownicy drukarni, składu czy też graficy z wieloletnim doświadczeniem co zapobiega powtórką zleceń, awaryjności czy też przestojem w produkcji a co za tym idzie dodatkowym niepotrzebnym kosztom. Dzięki temu Państwa zlecenia zostaną szybko przyjęte do realizacji i nie będą niepotrzebnie oczekiwały w kolejce do druku.

Kilkunastotysięczna baza zadowolonych klientów zdobyta przez wiele lat gwarantuję pełną trzy zmianową pracę produkcji dzięki czemu możemy zaoferować dużo lepsze ceny niż nasza konkurencja. Zdobyte przez lata doświadczenie jest bezcenne i każda nowo powstająca drukarnia czy agencja reklamowa ma bardzo małe szanse na utrzymanie się na rynku.

Zapraszamy do porównania naszej oferty z innymi drukarniami a z całą pewnością będą Państwo bardzo mile zaskoczeni ceną, profesjonalną obsługą jak również końcowym produktem.

Niska cena przesyłek kurierskich to dodatkowy atut. Dziennie drukarnia Printpress wysyła kilkadziesiąt a nawet kilkaset przesyłek dzięki czemu udało się wynegocjować bardzo dobre warunki z firmami kurierskimi co przełożyło się na niskie koszty dostawy oferowane przez Drukarnia PrintPress. Dzięki temu nie przepłacą Państwo za wysyłkę a paczka szybko i bezpiecznie znajdzie się w Państwa biurze czy domu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej drukarni i dołączenia do grupy partnerskiej Printpress Polska.

 

 

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij